1A Tapes 5110.02.069. WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück
€6.50
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL71481
Manufacturer Nr.
5110.02.069
WT-5110 Lagerplatzkennz. grün Ronde Ø 50mm, VPE 25 Stück
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.50Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1A Tapes 5110.04.061. WT-5110 Lagerplatzkennz. gelb T-Stück 50mm (L: 150mm), VPE 25 Stück
€26.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
1ATapes 5229.17.050-15. WT-5229 PET floor marking tape yellow/black 50mmx15m
€32.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• WT-5110 Lagerplatzkennzeichen grün Ronde Ø 50mm
| Länge | 100 mm |
| Breite | 50 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 25 Stück |
| Produktserie | 5110 |
| ESD gerecht | nein |
| Manufacturer Nr. | 5110.02.069 |
|---|---|
| Manufacturer | 1A Tapes |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | 1A Tapes GmbH Mittelstraße 9 DE-07554 Korbußen www.1atapes.eu |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from 1A Tapes














