Warmbier 5221.5.IDP.250.N. Etikettentasche IDP-STAT® PVC einseitig IDP-STAT
€6.77
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL35932
Manufacturer Nr.
5221.5.IDP.250.N
Etikettentasche IDP-STAT® PVC einseitig IDP-STAT
Frequently Bought Together
-
This Item:
€6.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Stehsammler, Vinyl, lightblue, DIN A4
€14.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
DESCO 35890. Stainless Steel Drinking Cup, 470mL
€28.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
• Etikettentasche IDP-STAT® PVC
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorderseite IDP-STAT-Folie, Rückseite isolierende Folie
• Transparent
• Selbstklebend (118 x 74 x 0,25 mm)
• Vorderseite IDP-STAT-Folie, Rückseite isolierende Folie
| Länge | 118 mm |
| Breite | 74 mm |
| Höhe | 0,25 mm |
| Verkaufseinheit | 1 VPE |
| Inhaltseinheit | 10 Stück |
| Farbe | transparent |
| Herstellerfarbangabe | transparent |
| ESD gerecht | ja |
| Manufacturer Nr. | 5221.5.IDP.250.N |
|---|---|
| Manufacturer | Warmbier |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Wolfgang WARMBIER Untere Gießwiesen 21 DE-78247 Hilzingen www.warmbier.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Warmbier
-
Warmbier 7100.CPM74.HM. High Voltage Sensor Head for CPM74€282.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 6101.500.N. Broom with aluminium handle, W =500 mm€163.23Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Warmbier 4930.1.64. PU foam, soft, pink, napped, 553x353x20 mm€137.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost











