Euromex SB.8950. Schutzscheibe für StereoBlue Modelle
€25.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL74712
Manufacturer Nr.
SB.8950
Schutzscheibe für StereoBlue Modelle
Frequently Bought Together
-
This Item:
€25.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Vision ECL003. EVOCAM II Precision Lenses 1.0x
€378.26Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Euromex VC.3036-HDS. HD-Ultra Kamera VC.3036 mit 11.6" HD Screen, 1/2.8" CMOS-Sensor, 3264 x 1836 (60fps)
€1,537.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 60 mm |
| Breite | 60 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| Manufacturer Nr. | SB.8950 |
|---|---|
| Manufacturer | Euromex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Euromex
-
Euromex DZ.1600. Stereomikroskop DZ.1600, binokular, EWF 10x/22, wei߀4,037.83Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Euromex VC.3031-HDS. HD-Lite Kamera VC.3031-HDS mit 11.6" HD Screen, CMOS-Sensor, 5 MP, 1080p€1,077.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Euromex VC.3036. HD-Ultra Kamera VC.3036, 1/2.8" High-End CMOS-Sensor, 3264 x 1836 (bis zu 60fps)€1,226.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










