Euromex SB.8907. Zusatzlinse 0,75x für Zoom-Modelle, Arbeitsabstand: 105 mm
€106.85
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL74724
Manufacturer Nr.
SB.8907
Zusatzlinse 0,75x für Zoom-Modelle, Arbeitsabstand: 105 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€106.85Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Zeiss 444036-9000-000. Eyepiece PL 10x/23 Br. foc.
€349.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Zeiss 435264-9150-000. Attachment lens 5 Apo 1.5x FWD 53 mm
€454.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Länge | 60 mm |
| Breite | 60 mm |
| Höhe | 60 mm |
| Verkaufseinheit | 1 Stück |
| Inhaltseinheit | 1 Stück |
| Farbe | schwarz |
| (Optimaler) Arbeitsabstand | 105 mm |
| Vergrößerung | 0.75x |
| Manufacturer Nr. | SB.8907 |
|---|---|
| Manufacturer | Euromex |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | Euromex Microscopen bv Papenkamp 20 NL-6836 Bd Arnheim www.euromex.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









