OKI SFV-CNL10AR. Soldering tip SxV Series conical long 1x15 mm
€16.13
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24765
Manufacturer Nr.
SFV-CNL10AR
Soldering tip SxV Series conical long 1x15 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€16.13Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STP-BVL10. Soldering tip SxP series bevelled 60° 1x14,22 mm
€21.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI TCP-CNP1. pair of tweezers tips TxP series, conical 0.4x19.1 mm
€62.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL24765 |
| model | SFV-CNL10AR |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFV-CNL10AR |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 15 mm |
| soldering tip diameter | 1 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 421 °C |
| Manufacturer Nr. | SFV-CNL10AR |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki
