OKI SFV-DRH20CP. Soldering tip SxV series hoof-shaped 45°, 2,5x13 mm
€25.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL26035
Manufacturer Nr.
SFV-DRH20CP
Soldering tip SxV series hoof-shaped 45°, 2,5x13 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€25.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STP-CH10. Soldering tip SxP series chisel-shaped 30° 1x9.2 mm
€16.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STP-CHL20. Soldering tip SxP series, chisel-shaped long 30° 2x16.04 mm
€21.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL26035 |
| model | SFV-DRH20CP |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFV-DRH20CP |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 13 mm |
| soldering tip diameter | 2.5 mm |
| tip shape | hoof-shaped |
| tip temperature | 421 °C |
| Manufacturer Nr. | SFV-DRH20CP |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki




