OKI STV-CN05AR. Soldering tip SxV Series conical 0.5x13.7 mm
€15.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27839
Manufacturer Nr.
STV-CN05AR
Soldering tip SxV Series conical 0.5x13.7 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STV-CNL10A. Soldering tip SxV Series conical long 1x18 mm
€12.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STV-CH20. Soldering tip SxV series chisel-shaped 2x11 mm
€9.20Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL27839 |
| model | STV-CN05AR |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STV-CN05AR |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 13.7 mm |
| soldering tip diameter | 0.5 mm |
| tip shape | conical |
| tip temperature | 365 °C |
| Manufacturer Nr. | STV-CN05AR |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki

