OKI STV-CH15AR. Soldering tip SxV series chisel-shaped 1.5x13.4 mm
OKI
Original product
Net price (excl. VAT)
€15.35
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
WL27822
Manufacturer no.
STV-CH15AR
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.STV-CH15AR
ConditionNew
Article
WL27822
Soldering tip SxV series chisel-shaped 1.5x13.4 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€15.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI PHT-651355. Soldering tip PHT series chisel-shaped 30° 2.5x10 mm
€7.32Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFP-WV20. Soldering tip
€46.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
- original easily accessible geometry
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL27822 |
| model | STV-CH15AR |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STV-CH15AR |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 13.4 mm |
| tip width | 1.5 mm |
| tip shape | chisel-shaped |
| tip alignment | straight |
| tip temperature | 365 °C |
| Manufacturer Nr. | STV-CH15AR |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought



