OKI STV-CNB04A. Soldering tip SxV series, conical angled 0.4x15.5 mm
€12.06
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL27893
Manufacturer Nr.
STV-CNB04A
Soldering tip SxV series, conical angled 0.4x15.5 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€12.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFV-CH10. Soldering tip SxV series chisel-shaped 1x11 mm
€11.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI TFP-BLP1. pair of tweezers tips TxP series, blade-shaped 1x14 mm
€62.66Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for temperature sensitive applications
- suitable for the handpieces of PS and MFR systems
Product details
| item number | WL27893 |
| model | STV-CNB04A |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | STV-CNB04A |
| order unit | piece |
| product series | SxV Series |
| tip length | 15.5 mm |
| soldering tip diameter | 0.4 mm |
| tip shape | conical |
| tip alignment | bent |
| tip temperature | 365 °C |
| Manufacturer Nr. | STV-CNB04A |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Oki
-
OKI SFP-CHB15. Soldering tip SxP series, chisel-shaped 30° 1.5x12.04 mm€21.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
OKI SFP-CHL20. Soldering tip SxP series, chisel-shaped long 30° 2x16.04 mm€21.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
OKI SFP-CN04. Soldering tip SxP Series conical 0.4x8.6 mm€15.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
OKI SFP-CN05. Soldering tip SxP series conical 0,5x4,95 mm€20.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
