OKI SFP-CHL20. Soldering tip SxP series, chisel-shaped long 30° 2x16.04 mm
€21.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
WL24727
Manufacturer Nr.
SFP-CHL20
Soldering tip SxP series, chisel-shaped long 30° 2x16.04 mm
Frequently Bought Together
-
This Item:
€21.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI SFV-DRH20. Soldering tip SxV series hoof-shaped bevelled, 2x14 mm
€12.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
OKI STP-DRH35. Soldering tip SxP Series hoof-shaped long, 3,5x17,78 mm
€28.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
- for most standard applications
Product details
| item number | WL24727 |
| model | SFP-CHL20 |
| manufacturer | OKI |
| manufacturer item number | SFP-CHL20 |
| order unit | piece |
| product series | SxP Series |
| tip length | 16.039999999999999 mm |
| tip width | 2 mm |
| tip shape | chisel-shaped |
| tip temperature | 421 °C |
| suitable handle | MFR-H1-SC |
| Manufacturer Nr. | SFP-CHL20 |
|---|---|
| Manufacturer | Oki |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | OK International Ltd Eagle Close, Chandlers Ford GB-SO53 4NF Hampshire www.metcal.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought

