TB SEWH 64. Würfelpolster, 59x39x2,5 cm
€13.10
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
TB SEWH 64
Manufacturer Nr.
TB SEWH 64
Würfelpolster
Frequently Bought Together
-
This Item:
€13.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
TB SEDW 64. foam-inlay lid nubbly, 60x40
€18.93Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
EG S SEWW 64/12. Würfelschaumpolster für Eurobehälter, 56x36x11 cm
€29.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Outer dimensions L x W x H | 59 x 39 x 2.5 cm |
| Suitable for | 60 x 40 |
| Design | single unit |
| Thickness | 25 mm |
| Weight | 128 g |
| Material | rigid foam |
| Manufacturer Nr. | TB SEWH 64 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - 400 |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Auer
-
-
-
-
ESD EK 2/150 43. ESD insertable bins 2 crosswise compartments, 15 cm€7.98Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










