RBKNFV125x34P105x80. Einzelrad, Bockrolle
AUER
Original product
Net price (excl. VAT)
€4.60
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
RBKNFV125x34P105x80
Manufacturer no.
RBKNFV125x34P105x80
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.RBKNFV125x34P105x80
Country of originGermany
ConditionNew
Article
RBKNFV125x34P105x80
Einzelrad
Frequently Bought Together
-
This Item:
€4.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
CP SERPG 6433. Gefache Rundumpolster Schutzkoffer, 15x12x19 cm
€42.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
ES S 43/27. Acrylglas Einstecksichtfenster SLK ES, SK S ES 43/27
€2.78Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Description | Rigid castor |
| Wheel Ø x wheel width | 12.5 x 3.4 cm |
| Bracket made of | galvanised steel |
| Fastening | Mounting plate 105 x 80 mm |
| Design wheel | Plastic wheel, original |
| Total lock brake | no |
| Thread guard | yes |
| Weight | 618 g |
| Load capacity | 180 kg |
| Bearing | Sliding bearings |
| Note | without mounting material |
| Manufacturer Nr. | RBKNFV125x34P105x80 |
|---|---|
| Manufacturer | Auer |
| Country of Manufacture | Germany |
| Weight | 0.100000 |
| Note | Stück auf Palette - |
| GPSR manufacturer information | AUER GmbH, Am Kroit 25/27, DE-83123 Amerang, www.auer-packaging.de |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










