Aventics 5340051000 (Non-Return Valvee ZZ99-G014-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
€63.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5340051000
Manufacturer Nr.
5340051000
Aventics 5340051000 (Non-Return Valvee ZZ99-G014-G01) Entsperrbares Rückschlagventil, Serie NR02
Frequently Bought Together
-
This Item:
€63.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5340981400 (Non-Return Valvee ZZ99-G034-G03) Rückschlagventil, Serie NR01
€67.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412005494 (QR1-BGS-G014-DA10) Kugelhahn, Serie QR1-BGS
€26.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 3 bar |
| SAP-Kurztext | NON-RETURN VALVE ZZ99-G014-G014 |
| Manufacturer Nr. | 5340051000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.170000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










