Aventics 5801710000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
€27.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801710000
Manufacturer Nr.
5801710000
Aventics 5801710000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
Frequently Bought Together
-
This Item:
€27.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811421300 (V581-5/3CC-110AC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€236.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813592450 (V581-5/3EC-230AC-I3-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€301.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/8 |
| Anschluss Eingang | G 1/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE |
| Manufacturer Nr. | 5801710000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics














