Aventics 1825503148 (End Plate SA 5/2+5/3WV ISO2 EP) Endplatte links, Endplatte rechts
€47.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503148
Manufacturer Nr.
1825503148
Aventics 1825503148 (End Plate SA 5/2+5/3WV ISO2 EP) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813112600 (V581-5/2SR-048DC-I3-1P22-HBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€245.82Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811722400 (V581-5/3PC-230AC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€211.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | END PLATE SA 5/2+5/3WV ISO2 EP |
| Manufacturer Nr. | 1825503148 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics











