Aventics 1825503144 (Intermediate Plate G1/4 BP) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
€30.88
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503144
Manufacturer Nr.
1825503144
Aventics 1825503144 (Intermediate Plate G1/4 BP) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€30.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812590440 (V581-5/3EC-230AC-I2-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€234.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813173450 (V581-5/2SR-230AC-I3-1CNO-LBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€257.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | INTERMEDIATE PLATE G1/4 BP |
| Manufacturer Nr. | 1825503144 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics














