Aventics R412022879 (ST6-PN-M12R-010) Sensor, Serie ST6
€50.18
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022879
Manufacturer Nr.
R412022879
Aventics R412022879 (ST6-PN-M12R-010) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€50.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412004820 (SN2-R3-M008-036 EPOXYDHARZ) Sensor, Serie SN2
€116.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022862 (ST6-PN-M08V-030) Sensor, Serie ST6
€55.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 0.1 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | elektronisch PNP |
| Elektrische Schnittstelle | M12 |
| SAP-Kurztext | ST6-PN-M12R-010 |
| Manufacturer Nr. | R412022879 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










