Aventics 1825503202 (Connection Plate ISO2) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse unten
€31.99
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503202
Manufacturer Nr.
1825503202
Aventics 1825503202 (Connection Plate ISO2) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.99Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812492450 (V581-5/3CC-230AC-I2-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€234.60Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811563160 (V581-5/3EC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€244.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTION PLATE ISO2 |
| Manufacturer Nr. | 1825503202 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822010612 (KHZ-DA-016-0015-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€50.41Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822010615 (KHZ-DA-016-0030-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€55.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822010614 (KHZ-DA-016-0025-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€53.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822010613 (KHZ-DA-016-0020-M) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€52.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










