Aventics 1825503201 (Connection Plate ISO1) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse unten
€26.09
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503201
Manufacturer Nr.
1825503201
Aventics 1825503201 (Connection Plate ISO1) Einzelanschlussplatte, Gewindeanschlüsse unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€26.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814493440 (V581-5/3CC-230AC-I4-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€522.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813421400 (V581-5/3CC-230AC-I3-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€361.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -25 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -0.95 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTION PLATE ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503201 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
Aventics R480637955 (SSI-DA-025-0050-7-02-2-000-000) Kurzhubzylinder, Serie SSI€107.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0496303105 (MSS-125 METAL/FKM) Modulares Dichtungssystem€107.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -










