Aventics 1825503292 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€43.03
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-1825503292
Manufacturer no.
1825503292
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.1825503292
ConditionNew
Article
AVE-1825503292
Aventics 1825503292 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€43.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812591450 (V581-5/3EC-230AC-I2-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€315.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814173450 (V581-5/2SR-230AC-I4-1CNO-LBX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€498.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | INTERMEDIATE PLATE ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503292 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










