Aventics 1825503288 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
€34.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503288
Manufacturer Nr.
1825503288
Aventics 1825503288 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814673190 (V581-5/2AR-024DC-I4-ACNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€403.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811523300 (V581-5/3EC-110AC-I1-2P22-HBX-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€236.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | INTERMEDIATE PLATE ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503288 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R480156710 (RTC-DA-040-0800-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD€2,636.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics 5610264810 (ED07-000-060-420-2M12S) E/P Druckregelventil, Serie ED07€2,288.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480155175 (RTC-DA-050-0400-HD-MM00S00BLP0) Schlitzzylinder, Serie RTC-HD€2,659.44Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










