Aventics 1825503286 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
€31.04
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-1825503286
Manufacturer Nr.
1825503286
Aventics 1825503286 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
Frequently Bought Together
-
This Item:
€31.04Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813722600 (V581-5/3PC-048DC-I3-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€327.61Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812671190 (V581-5/2AR-024DC-I2-ACNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€331.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -15 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | INTERMEDIATE PLATE ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 1825503286 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822065003 (GPC-DA-040-0100-BV-SB) Führungszylinder, Serie GPC-BV€619.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 2705071100 (RAK-07D-0090) Drehflügelantriebe, Serie RAK€1,228.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5814290190 (V581-5/2DS-024DC-I4-2CNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4€527.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R480640130 (MSC-DA-012-0050-MG-EE-EE-02-M-) Minischlitten, Serie MSC-MG-EE€690.34Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










