Aventics 5802700000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse unten
€33.16
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802700000
Manufacturer Nr.
5802700000
Aventics 5802700000 (SUB BASE) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€33.16Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5802590000 (SERVICE Plate ISO 2) Serviceplatte zum Ventiltausch
€136.63Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820024077 (DIR.-CONTROL Valve ED 5/2 ISO1) 5/2-Wegeventil, Serie IS12, Größe 1
€134.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE |
| Manufacturer Nr. | 5802700000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412018263 (EL-DICITALModule AES-D-IO-16DO) Serie AES€275.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412018269 (EL-DICITALModule AES-D-IO-8DID) Serie AES€275.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412018254 (EL-DICITALModule AES-D-IO-24DO) Serie AES€275.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412018270 (EL-DICITALModule AES-D-IO-8DID) Serie AES€275.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










