Aventics 5801670000 (BASE PL.SEP.INLET 580/167 ISO1) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung
€40.40
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801670000
Manufacturer Nr.
5801670000
Aventics 5801670000 (BASE PL.SEP.INLET 580/167 ISO1) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung
Frequently Bought Together
-
This Item:
€40.40Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814491650 (V581-5/3CC-024DC-I4-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€522.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R402003717 (V581-3/2CC-24/42-I1-2CNO-HUX-A) 2x3/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€164.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PL.SEP.INLET 580/167 ISO1 |
| Manufacturer Nr. | 5801670000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics














