Aventics 5801510000 (End Plate ISO1,G3/8-G1/4 PAIR) Endplatte links, Endplatte rechts
€85.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801510000
Manufacturer Nr.
5801510000
Aventics 5801510000 (End Plate ISO1,G3/8-G1/4 PAIR) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€85.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813423500 (V581-5/3CC-012DC-I3-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€361.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820024052 (DIR.-CONTROL Valve ED 5/2 ISO1) 5/2-Wegeventil, Serie IS12, Größe 1
€142.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | END PLATE ISO1,G3/8-G1/4 PAIR |
| Manufacturer Nr. | 5801510000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822406351 (KHZ-SA-040-0010-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€73.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822406350 (KHZ-SA-040-0005-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€70.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822406342 (KHZ-SA-032-0025-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€61.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822406352 (KHZ-SA-040-0025-O) Kurzhubzylinder, Serie KHZ€85.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










