Aventics 5801500000 (CONNECTING PIECE ISO1, G1/4 SI) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich oder
€44.46
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801500000
Manufacturer Nr.
5801500000
Aventics 5801500000 (CONNECTING PIECE ISO1, G1/4 SI) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich oder
Frequently Bought Together
-
This Item:
€44.46Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811280000 (V581-5/2DP-I1-2CNA-AA-X-C-T0) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€109.90Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813531000 (V581-5/3EC-I3-AIR-AA-X-T1) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€241.51Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTING PIECE ISO1, G1/4 SIDEWAY |
| Manufacturer Nr. | 5801500000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 2544108180 (QR2-C-RVT-R018-DA08) Serie QR2-C Edelstahl€54.45Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
-
Aventics R412010294 (SA1-MC-M006-005-MS-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC€79.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412010295 (SA1-MC-M006-005-HA-F-H) Industriestoßdämpfer, Serie SA1-MC€79.43Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










