Aventics 5803860000 (ENDPIECE) Endplatte links, Endplatte rechts
€33.91
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5803860000
Manufacturer Nr.
5803860000
Aventics 5803860000 (ENDPIECE) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€33.91Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813492650 (V581-5/3CC-024DC-I3-2CNO-LBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€301.79Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813521720 (V581-5/3EC-024DC-I3-2M12-LUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€346.38Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | ENDPIECE |
| Manufacturer Nr. | 5803860000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics












