Aventics 5803850000 (CONNECTING PIECE ISO2-MECPROOF) Endplatte links, Endplatte rechts
€66.11
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5803850000
Manufacturer Nr.
5803850000
Aventics 5803850000 (CONNECTING PIECE ISO2-MECPROOF) Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€66.11Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811671440 (V581-5/2AR-230AC-I1-ACNO-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€133.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812762160 (V581-5/3PC-024DC-I2-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€263.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | CONNECTING PIECE ISO2-MECPROOF |
| Manufacturer Nr. | 5803850000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics












