Aventics 5802720000 (SUB BASE) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
€37.96
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802720000
Manufacturer Nr.
5802720000
Aventics 5802720000 (SUB BASE) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€37.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814523400 (V581-5/3EC-230AC-I4-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€516.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813793540 (V581-5/3PC-24/42-I3-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€336.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE |
| Manufacturer Nr. | 5802720000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 7472D02837 (CD02-5/3CC-024DC-M12) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL€212.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 7472D02838 (CD02-5/3CC-024DC-M12) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL€212.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 7472D02840 (CD02-5/3CC-024DC-M12) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL€212.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 7472D02839 (CD02-5/3CC-024DC-M12) 5/3-Wegeventil, Serie CD02-AL€212.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










