Aventics 5802680000 (SUB BASE 580-268 G 3/8) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung, Anschlüs
€50.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5802680000
Manufacturer Nr.
5802680000
Aventics 5802680000 (SUB BASE 580-268 G 3/8) Zwischenplatte für separate Lufteinspeisung, Anschlüs
Frequently Bought Together
-
This Item:
€50.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811790430 (V581-5/3PC-230AC-I1-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€196.87Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 1825503292 (Intermediate Plate ISO1) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 seitlich, 1,2 und 4
€37.18Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 3/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE 580-268 G 3/8 |
| Manufacturer Nr. | 5802680000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
-
Aventics R422001216 (CCI-DA-040-0060-00412241100000) Kompaktzylinder ISO 21287, Serie CCI€111.29Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412020740 (RPC-DA-040-0050-13-1-2-BAS) Rundzylinder, Serie RPC€145.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics R412020653 (RPC-DA-040-0080-11-1-2-BAS) Rundzylinder, Serie RPC€145.73Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










