Aventics 5801750000 (BASE Plate R 1/4) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
€37.00
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801750000
Manufacturer Nr.
5801750000
Aventics 5801750000 (BASE Plate R 1/4) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€37.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811792440 (V581-5/3PC-230AC-I1-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€197.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0820024982 (DISTRIBUTEUR ELECT ED 5/2 ISO1) 5/2-Wegeventil, Serie IS12, Größe 1
€111.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PLATE R 1/4 |
| Manufacturer Nr. | 5801750000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 5340981400 (Non-Return Valvee ZZ99-G034-G03) Rückschlagventil, Serie NR01€56.31Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 5342010200 (SHUTTLE Valvee NW4 Q6X1) Wechselventil€60.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -











