Aventics 5801740000 (BASE Plate ISO1-G1/4-ALU) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
€34.65
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801740000
Manufacturer Nr.
5801740000
Aventics 5801740000 (BASE Plate ISO1-G1/4-ALU) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814290190 (V581-5/2DS-024DC-I4-2CNF-HUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€527.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811463160 (V581-5/3CC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€244.17Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PLATE ISO1-G1/4-ALU |
| Manufacturer Nr. | 5801740000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics R412005627 (QR1-S-MVT-M006-DA06) Serie QR1-S Mini€5.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 2121906140 (QR1-S-RAI-G014-DA06) Serie QR1-S Standard€5.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 1823380021 (QR2-F-RVK-DA08-DA08) Serie QR2-F Wärmebeständig€5.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 2122108140 (QR1-S-RVL-G014-DA08) Serie QR1-S Standard€5.69Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










