Aventics 5801720000 (SUB BASE) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
€34.24
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5801720000
Manufacturer Nr.
5801720000
Aventics 5801720000 (SUB BASE) Grundplatte, Anschlüsse 2 und 4 unten
Frequently Bought Together
-
This Item:
€34.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814522400 (V581-5/3EC-230AC-I4-2P22-HBX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€460.00Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5812791440 (V581-5/3PC-230AC-I2-2CNO-HUX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 2
€261.77Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/8 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | SUB BASE |
| Manufacturer Nr. | 5801720000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics












