Aventics 5804860000 Endplatte links, Endplatte rechts
€39.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5804860000
Manufacturer Nr.
5804860000
Aventics 5804860000 Endplatte links, Endplatte rechts
Frequently Bought Together
-
This Item:
€39.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5814593530 (V581-5/3EC-024DC-I4-2CNO-HNX-A) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 4
€522.03Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5811762160 (V581-5/3PC-024DC-I1-2P15-LUD-P) 5/3-Wegeventil, Serie 581, Größe 1
€219.65Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | ENDPIECE |
| Manufacturer Nr. | 5804860000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics











