Aventics 5804710000 (BASE Plate ISO4-G1/2) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
€61.07
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-5804710000
Manufacturer Nr.
5804710000
Aventics 5804710000 (BASE Plate ISO4-G1/2) Einzelanschlussplatte, Anschlüsse seitlich
Frequently Bought Together
-
This Item:
€61.07Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813613720 (V581-5/2AR-024DC-I3-AM12-LUX-A) 5/2-Wegeventil, Serie 581, Größe 3
€247.42Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5813500000 (Valve Body V581-5/3EC-I3-A-X) Ventilgehäuse, ohne Deckel
€381.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Anschluss Ausgang | G 1/2 |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | -1 bar |
| SAP-Kurztext | BASE PLATE ISO4-G1/2 |
| Manufacturer Nr. | 5804710000 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought
More from Aventics
-
Aventics 0822496100 (KPZ-SA-063-0005-00312241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€164.89Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822496003 (KPZ-SA-063-0020-00212241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€150.22Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822496004 (KPZ-SA-063-0025-00212241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€153.30Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost -
Aventics 0822496101 (KPZ-SA-063-0010-00312241100002) Kompaktzylinder, Serie KPZ€167.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost










