Aventics R412022862 (ST6-PN-M08V-030) Sensor, Serie ST6
€55.76
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412022862
Manufacturer Nr.
R412022862
Aventics R412022862 (ST6-PN-M08V-030) Sensor, Serie ST6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€55.76Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022858 (ST6-PN-M08R-030) Sensor, Serie ST6
€46.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0830100325 (SN2-R2-K10V-240 27 OHM) Sensor, Serie SN2
€71.10Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 0.3 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -30 °C |
| Kontaktart | elektronisch PNP |
| Elektrische Schnittstelle | M8 |
| SAP-Kurztext | ST6-PN-M08V-030 |
| Manufacturer Nr. | R412022862 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










