Aventics R412010415 (SM6-A4-K02U-224) Sensoren, Serie SM6
€476.05
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412010415
Manufacturer Nr.
R412010415
Aventics R412010415 (SM6-A4-K02U-224) Sensoren, Serie SM6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€476.05Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010890 (SM6-AL-M08T-030-467) Sensoren, Serie SM6-AL
€924.96Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010263 (SM6-A4-M08T-030-96) Sensoren, Serie SM6
€325.56Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 2 m |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | analog |
| SAP-Kurztext | SM6-A4-K02U-224 |
| Manufacturer Nr. | R412010415 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










