Aventics R412010413 (SM6-A4-K02U-192) Sensoren, Serie SM6
AVENTICS
Original product
Net price (excl. VAT)
€441.14
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
In stock
Fast shipping
Item
AVE-R412010413
Manufacturer no.
R412010413
Personal expert advice
Brand new
Specialist dealer since 2009
Original product
Worldwide shipping
Product data
Manufacturer no.R412010413
ConditionNew
Article
AVE-R412010413
Aventics R412010413 (SM6-A4-K02U-192) Sensoren, Serie SM6
Frequently Bought Together
-
This Item:
€441.14Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010264 (SM6-A4-K02U-030-128) Sensoren, Serie SM6
€376.01Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010886 (SM6-AL-M08T-030-323) Sensoren, Serie SM6-AL
€702.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 2 m |
| Umgebungstemperatur max. | 70 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | analog |
| SAP-Kurztext | SM6-A4-K02U-192 |
| Manufacturer Nr. | R412010413 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










