Aventics 0830100372 (SN2-R3-K05V-042) Sensor, Serie SN2
€47.97
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100372
Manufacturer Nr.
0830100372
Aventics 0830100372 (SN2-R3-K05V-042) Sensor, Serie SN2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€47.97Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412023459 (ST4-IO-M12R-030-2P) Sensoren, Serie ST4-2P
€119.86Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412022852 (ST6-NP-M08T-030) Sensor, Serie ST6
€41.81Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 5 m |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | SN2-R3-K05V-042 |
| Manufacturer Nr. | 0830100372 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










