Aventics 0830100326 (SN2-R2-K00V-240 27 OHM 11M) Sensor, Serie SN2
€75.12
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0830100326
Manufacturer Nr.
0830100326
Aventics 0830100326 (SN2-R2-K00V-240 27 OHM 11M) Sensor, Serie SN2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€75.12Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412010140 (ST4-P4-M08T-030-2P) Sensoren, Serie ST4-2P
€132.28Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412019488 (ST4-R3-K03U-030) Sensor, Serie ST4
€36.35Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Kabellänge | 11 m |
| Umgebungstemperatur max. | 120 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| Kontaktart | Reed |
| SAP-Kurztext | SN2-R2-K00V-240 27 OHM 11M |
| Manufacturer Nr. | 0830100326 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










