Aventics 0821303720 (AIR Filter ) Aktivkohle- Filter, Serie NL1-FLA
€136.49
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821303720
Manufacturer Nr.
0821303720
Aventics 0821303720 (AIR Filter ) Aktivkohle- Filter, Serie NL1-FLA
Frequently Bought Together
-
This Item:
€136.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300676 (NL1-SOV-G014-SOE-CON-DS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL1-SOV
€163.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821301705 (NL1-LBM-G014-SSN-ON) Micro-Nebelöler, Serie NL1-LBM
€84.19Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/8 |
| Nenndurchfluss Qn | 310 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | AIR FILTER . |
| Manufacturer Nr. | 0821303720 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










