Aventics 0821401383 (CG1-H-BB-063-0320) Führungseinheit, Serie GH2
€1,093.02
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821401383
Manufacturer Nr.
0821401383
Aventics 0821401383 (CG1-H-BB-063-0320) Führungseinheit, Serie GH2
Frequently Bought Together
-
This Item:
€1,093.02Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401080 (CG1-U-SB-025-0050) Führungseinheit, Serie GU1
€382.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821401341 (CG1-H-BB-050-0100) Führungseinheit, Serie GH2
€869.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Hub | 320 mm |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -20 °C |
| SAP-Kurztext | CG1-H-BB-063-0320 |
| Manufacturer Nr. | 0821401383 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought









