Aventics R412006580 (MU1-LBS-G112-PBS) Normal-Nebelöler, Serie MU1-LBS
€407.39
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412006580
Manufacturer Nr.
R412006580
Aventics R412006580 (MU1-LBS-G112-PBS) Normal-Nebelöler, Serie MU1-LBS
Frequently Bought Together
-
This Item:
€407.39Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412000667 (MU1-FLS-G112-PBS-MA-8,00) Filter, Serie MU1-FLS
€571.55Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412006581 (MU1-LBS-G200-PBS) Normal-Nebelöler, Serie MU1-LBS
€764.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1 1/2 |
| Nenndurchfluss Qn | 9000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | MU1-LBS-G112-PBS |
| Manufacturer Nr. | R412006580 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










