Aventics R412007258 (AS3-SOV-G038-PVC) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS3-SOV
€165.59
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412007258
Manufacturer Nr.
R412007258
Aventics R412007258 (AS3-SOV-G038-PVC) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie AS3-SOV
Frequently Bought Together
-
This Item:
€165.59Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007037 (AS3-FLC-G038-PBP-AO-00,01) Feinst Filter, Serie AS3-FLC
€195.67Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007176 (AS3-FRE-G038-GAN-080-PBP-AO-05) Filter-Druckregelventil, Serie AS3-FRE
€146.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | 4500 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 50 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Anschluss Ausgang | G 3/8 |
| Anschluss Eingang | G 3/8 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| SAP-Kurztext | AS3-SOV-G038-PVC |
| Manufacturer Nr. | R412007258 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










