Aventics 0821300799 (NL1-SSU-G014-SOE-CON-SS) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie NL1-SSU
€247.08
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300799
Manufacturer Nr.
0821300799
Aventics 0821300799 (NL1-SSU-G014-SOE-CON-SS) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie NL1-SSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€247.08Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821303717 (NL1-FLC-G018-PNB-AO-00,01) Feinst Filter, Serie NL1-FLC
€208.58Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821303720 (AIR Filter ) Aktivkohle- Filter, Serie NL1-FLA
€136.49Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 2.5 bar |
| Elektrische Schnittstelle | ISO 6952, Form B |
| Anschluss Ausgang | G 1/4 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/4 |
| Anschluss Eingang | G 1/4 |
| SAP-Kurztext | NL1-SSU-G014-SOE-CON-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821300799 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.100000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










