Aventics 0821200005 (Throttle Check VLV NG4 (G1/4) ) Serie CC01
€36.37
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821200005
Manufacturer Nr.
0821200005
Aventics 0821200005 (Throttle Check VLV NG4 (G1/4) ) Serie CC01
Frequently Bought Together
-
This Item:
€36.37Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5735040900 (Flow-Control Valvee ZZ99-M005-M) Schnellentlüftungsventil, Serie 573
€17.62Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics R412007942 (Throttle Check VLV ) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€20.09Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 1/4 |
| Umgebungstemperatur max. | 80 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.5 bar |
| SAP-Kurztext | THROTTLE CHECK VLV NG4 (G1/4) D.4,0 |
| Manufacturer Nr. | 0821200005 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.135000 |
| HS-Code | 84813099 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










