Aventics R412005485 (QR1-ASC-DA12) Serie QR1-ASC
€23.80
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-R412005485
Manufacturer Nr.
R412005485
Aventics R412005485 (QR1-ASC-DA12) Serie QR1-ASC
Aventics R412005485 (QR1-ASC-DA12) Serie QR1-ASC is available to buy in increments of 5
Frequently Bought Together
-
This Item:
€23.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821200244 (Throttle Check VLV) Drosselrückschlagventil, Serie CC02-AL
€24.21Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 5341121100 (Throttle Valvee ZZ99-G018-G018) Serie CC01
€37.24Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | Ø 12 |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | 0 °C |
| Betriebsdruck max. | 10 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | QR1-ASC-DA12 |
| Manufacturer Nr. | R412005485 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.040000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










