Aventics 0821300906 (NL2-DIN-G038-NC4) Verteiler, Serie NL2-DIN
€59.64
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300906
Manufacturer Nr.
0821300906
Aventics 0821300906 (NL2-DIN-G038-NC4) Verteiler, Serie NL2-DIN
Frequently Bought Together
-
This Item:
€59.64Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300909 (NL2-DIS-G038-NC4) Verteiler, Serie NL2-DIS
€36.80Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300924 (NL2-SOV-G014-SOE-CON-DS) 3/2-Wegeventil, elektrisch betätigt, Serie NL2-SOV
€144.68Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/8 |
| Nenndurchfluss Qn | 700 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0.1 bar |
| SAP-Kurztext | NL2-DIN-G038-NC4 |
| Manufacturer Nr. | 0821300906 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.330000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










