Aventics 0821300928 (NL4-DIC-G012-NC2) Verteiler, Serie NL4-DIC
€94.57
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300928
Manufacturer Nr.
0821300928
Aventics 0821300928 (NL4-DIC-G012-NC2) Verteiler, Serie NL4-DIC
Frequently Bought Together
-
This Item:
€94.57Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300385 (NL4-FRE-G034-GAU-100-SSS-AO-05) Filter-Druckregelventil, Serie NL4-FRE
€267.53Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300936 (NL4-SSV-G012-FIA) Befüllventil, pneumatisch betätigt, Serie NL4-SSV
€95.88Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Druckluftanschluss | G 3/4 |
| Nenndurchfluss Qn | 11000 l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| SAP-Kurztext | NL4-DIC-G012-NC2 |
| Manufacturer Nr. | 0821300928 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 0.700000 |
| HS-Code | 84819000 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










