Aventics 0821300954 (NL4-SSU-G012-SOP-PNE-SS) Befülleinheit, pneumatisch betätigt, Serie NL4-SSU
€299.92
Excl. 19% VAT ,
excl. Shipping Cost
Article
AVE-0821300954
Manufacturer Nr.
0821300954
Aventics 0821300954 (NL4-SSU-G012-SOP-PNE-SS) Befülleinheit, pneumatisch betätigt, Serie NL4-SSU
Frequently Bought Together
-
This Item:
€299.92Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821302546 (NL4-RGS-G034-GAN 0,1-3BAR) Druckregelventil, Serie NL4-RGS
€105.06Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
-
Aventics 0821300952 (NL4-SSU-G012-SOE-CON-SS) Befülleinheit, elektrisch betätigt, Serie NL4-SSU
€353.71Excl. 19% VAT , excl. Shipping Cost
Total price
| Nenndurchfluss Qn | l/min |
| Umgebungstemperatur max. | 60 °C |
| Umgebungstemperatur min. | -10 °C |
| Betriebsdruck max. | 16 bar |
| Betriebsdruck min. | 0 bar |
| Anschluss Ausgang | G 1/2 |
| Anschluss Entlueftung | G 1/2 |
| Anschluss Eingang | G 1/2 |
| SAP-Kurztext | NL4-SSU-G012-SOP-PNE-SS |
| Manufacturer Nr. | 0821300954 |
|---|---|
| Manufacturer | Aventics |
| Weight | 1.700000 |
| HS-Code | 84812090 |
| GPSR manufacturer information | AVENTICS GmbH, Ulmer Straße 4, DE-30880 Laatzen, aventics.com |
| Article authenticity | Original product |
| Condition of article | New |
Write Your Own Review
Customers Who Bought This Item Also Bought










